Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше прізвище та ім'я
Адреса для відправки
Вкажіть місто та номер відділеня НОВА ПОШТА
Оформляючи замовлення через данну форму, Ви даєте згоду на обробку персональних данних на умовах Політики конфіденційності.

Про ROYAL RESIN

Невелика інформація про нас.

Чому ми з'явилися і чому саме ми?

Україні потрібен якісний матеріал для 3D принтерів, який буде відповідати всім вимогам якості і точності. Саме з цією метою і створена смола ROYAL RESIN.

Наше гасло: "ROYAL RESIN IS A KING OF 3D PRINTING", - зовсім не випадкове.

У ньому вся суть наших фотополімерів. Royal - це про вишуканість, про досконалість. Це королівські матеріали для тих, хто цінує свій час і точно знає свої можливості.

ROYAL RESIN використовує свій досвід у галузі 3D-друку для створення полімерів професійного сегменту, де якість, точність та прогнозований результат - це першочергові місії.

Погодьтеся, приємніше тримати у руках деталь, коли вона така, як Ви її змоделювали, а не зіпсована третьокласним матеріалом. Погоджуєтеся? Тоді ми з Вами рухаємося у одному напрямку. Так! Лише перший клас, лише перші ролі!

Ми захоплюємося тим, що робимо! Ми палаємо ідеєю зробити ще краще, перфектніше! Кожна надрукована модель, кожне Ваше побажання - це шлях до створення не просто класної, а ідеальної смоли ROYAL RESIN. Без Вас не існувало б і нас! Тому зараз Ви маєте змогу одержати смолу яка буде видавити найкращий результат.

Висока швидкість друку. Легкість виконання складних проектів.

Точність і якість, яку надає ROYAL RESIN стає запорукою Вашого успіху.

Зробіть свій друк довершеним і престижним.

Ставайте королями 3D-друку разом з фотополімерами ROYAL RESIN!